PZ KARATE FUDOKAN w likwidacji

W minioną sobotę (28.09.2013 r.) odbył się Turniej  Karate  Fudokan Dzieci "Młode Wilki – 2013" o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego KSIĽŻENICE 2013 pod patronatem Polskiego Związku Karate Fudokan. Organizatorem był Grodziski Klub Karate Fudokan "TORA".

W minioną sobotę (28.09.2013 r.) odbył się Turniej  Karate  Fudokan Dzieci "Młode Wilki – 2013" o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego KSIĽŻENICE 2013 pod patronatem Polskiego Związku Karate Fudokan. Organizatorem był Grodziski Klub Karate Fudokan "TORA".

Przedstawiamy wyniki Turnieju. Najlepszym zawodnikiem został Antonii Rajzyngier, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Gratulujemy zwyciężcom.

 

Grupa A (rocznik 2006-2007)

 

Konkurencja – Kihon chłopców

Miejsce 1. Antonii Rajzyngier, GKKF Tora Grodzisk Maz. 

Miejsce 2. Maciej Brzeziński, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Adam Majewski, Zanshin Jaktorów

 

Konkurencja – Kata indywidualne chłopców

Miejsce 1. Antonii Rajzyngier, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 2. Maciej Brzeziński, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Adam Majewski, Zanshin Jaktorów

 

Konkurencja – Kihon Ippon-Kumite chłopców

Miejsce 1. Maciej Brzeziński, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 2. Antonii Rajzyngier, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Jakub Wyrzykowski, Kime Szkoła Walk

Miejsce 3. Kacper Jadczuk, Zanshin Jaktorów

 

Grupa B (rocznik 2004-2005)

 

Konkurencja – Kihon indywidualny dziewcząt i chłopców

Miejsce 1. Cezary Mazurek, Kime Szkoła Walk

Miejsce 2. Zuzanna Zioło, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Mateusz Gajdasik, Kime Szkoła Walk

 

Konkurencja – Kata indywidualne chłopców

Miejsce 1. Cezary Mazurek, Kime Szkoła Walk

Miejsce 2. Mateusz Gajdasik, Kime Szkoła Walk

Miejsce 3. Igor Trzpil, Todome Otwock

 

Konkurencja – Kihon Ippon-Kumite dziewcząt i chłopców

Miejsce 1. Mateusz Gajdasik, Kime Szkoła Walk

Miejsce 2. Cezary Mazurek, Kime Szkoła Walk

Miejsce 3. Zuzanna Zioło, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Adam Mieczkowski, GKKF Tora Grodzisk Maz.

 

Grupa C (rocznik 2002-2003)

 

Konkurencja – Kata indywidualne dziewcząt

Miejsce 1. Zuzanna Zioło, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Katarzyna Sierańska, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. BRAK STARTU

 

Konkurencja – Kata indywidualne chłopców

Miejsce 1. Radosław Hotyński, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Piotr Strzemieczny, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Szymon Orlikowski, Kumite Żyrardów

 

Konkurencja – Kata drużynowe chłopców

Miejsce 1. Adam Majewski, Piotr Fijałkowski, Dawid Dmowski, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Karol Korzeniowski, Maciej Brzeziński, Antonii Rajzyngier, GKKF Tora Grodzisk Maz

Miejsce 3. BRAK STARTU

 

Konkurencja – Jiyu-Ippon Kumite chłopców

Miejsce 1. Piotr Strzemieczny, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Radosław Hotyński, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Karol Korzeniowski, GKKF Tora Grodzisk Mazowiecki

 

Grupa D (rocznik 2000-2001)

 

Konkurencja – Kata indywidualne dziewcząt

Miejsce 1. Paulina Parol, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Agata Tymińska, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Iwona Skowrońska, GKKF Tora Grodzisk Maz.

 

Konkurencja – Kata indywidualne chłopców

Miejsce 1. Jakub Ciecierski, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Bartek Słupski, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Kacper Godlewski, Kime Szkoła Walk

 

Konkurencja – Kata drużynowe chłopców

Miejsce 1. Radosław Hotyński, Bartek Słupski, Kamil Zdanowicz, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Adam Mieczkowski, Łukasz Pajkowski, Aleksander Krzyœlak, GKKF Tora Grodzisk Maz

Miejsce 3. Piotr Strzemieczny, Jakub Ciecierski, Damian Płodowski, Zanshin Jaktorów

 

Konkurencja – Jiyu-Ippon Kumite dziewcząt

Miejsce 1. Agata Tymińska, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Iwona Skowrońska, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Justyna Korzeniowska, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Paulina Parol, Zanshin Jaktorów

 

Konkurencja – Jiyu-Ippon Kumite chłopców

Miejsce 1. Kamil Zdanowicz, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Bartek Słupski, Zanshin Jaktorów

Miesjce 3. Jakub Ciecierski, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Kacper Wojciechowski, Zanshin Jaktorów

 

Konkurencja – Kumite wolne dziewcząt (+35 kg)

Miejsce 1. Paulina Parol, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Iwona Skowrońska, GKKF Tora Grodzisk Maz.

Miejsce 3. Justyna Korzeniowska, GKKF Tora Grodzisk Maz.

 

Konkurencja – Kumite wolne chłopców (+40 kg)

Miejsce 1. Piotr Strzemieczny, Zanshin Jaktorów

Miejsce 2. Kamil Zdanowicz, Zanshin Jaktorów

Miejsce 3. Jakub Ciecierski, Zanshin Jaktorów

 

KLASYFIKACJA KLUBÓW POD WZGLĘDEM ILOŒCI ZDOBYTYCH MEDALI: 

  1. Miejsce ZANSHIN JAKTORÓW (28)
  2. Miejsce GKKF TORA GRODZISK MAZ. (15)
  3. Miejsce KIME SZKOŁA WALK WARSZAWA (8)
  4. Miejsce KUMITE  ŻYRARDÓW (1)  oraz  TODOME OTWOCK (1)